Sistemos verslui

EPICOR iScala

 
"EPICOR iScala" - tai išvystyta ir funkcionali sistema, sudaryta iš integruotų modulių ir galinti pilnai kontroliuoti visas įmonės valdymo sritis. "EPICOR iScala" palengvina įmonės finansinį administravimą ir operatyvų planavimą. Sistemoje lygiagrečiai gali būti vartojama 30 kalbų, lietuvių kalba - viena iš jų, o apskaitoje galima naudoti 30 skirtingų valiutų. Sistema atitinka Europos Valiutų Sąjungos reikalavimus. Taip pat yra numatytos galimybės integruoti kitas taikomąsias programas ir galimi efektyvūs sprendimai nutolusiems vartotojams.


Visi moduliai yra suprojektuoti pagal vienodą modelį, tuo labai palengvinamas bei su paprastinamas sistemos įdiegimas ir vartotojų apmokymas. Finansai, vertybių apskaita, gamybos bei projektų ir paslaugų (serviso) valdymas - visos šios funkcijos yra įtrauktos į "EPICOR iScala" kaip moduliai. Kartu su sistema pateikiami duomenų analizės įrankiai.


Sistemos finansinę dalį sudaro Didžioji, Pardavimo ir Pirkimo knygos, kurias galima papildyti Ilgalaikio turto, Konsolidacijos, Kasos funkcijomis. iScala logistiką apima Atsargų valdymo, Pardavimo ir Pirkimo užsakymų valdymo funkcijas, kurias išplečia Statistikos modulis. Paslaugų įmonės gali naudoti specializuotus Projektų valdymo, Aptarnavimo valdymo modulius.

Daugiau informacijos apie modulius rasite detaliuose iScala modulių funkcinių savybių aprašymuose (anglų kalba) ar kreipkitės į mus.
EPICOR 9
„Epicor ERP“ – tai sprendimas, kuriuo lengva naudotis ir kuris sukurtas atsižvelgiant į pažangių gamybos įmonių, gaminančių pagal užsakymus ir mišriuoju būdu, poreikius. Šis sprendimas pateikiamas „gatavas“ su integruotais darbų srautų procesais, leidžiančiais gamintojams valdyti visą užsakymų ciklą nuo rinkodaros ir pardavimo per gamybą ir planavimą, tiekėjų suradimą ir pirkimą, įdiegimą ir aptarnavimą iki finansinių duomenų užregistravimo.

Be to, „Epicor ERP“ sprendimas apima įvairias tiekimo grandinės valdymo ir platinimo funkcijas, pateiktas remiantis viena veiklos platforma. „Epicor ERP“, naudojantis tikrą SOA, pagrįstą „Microsoft .NET“ ir interneto paslaugomis, leidžia  jungtis realiu laiku tarp tiekimo grandinės programų ir partnerių.

Išsamiau apie „Epicor“ programų rinkinius
rasite detaliuose funkcinių savybių aprašymuose (anglų kalba) ar kreipkitės į mus.
„Epicor“ siūlo įvairių skirtingoms veiklos sritims skirtų sprendimų, pagrįstų „Epicor ERP“ produktu. Daugiau informacijos apie šiuos sprendimus rasite šio tinklalapio dalyje „Industries“ (Pramonės šakos). Daugiau